PraSoft Yazılım
Prasoft Nedir?
Prasoft Nedir?

Prasoft Nedir? .

PraSoft - Hakkımızda

Prasoft ekibi olarak genç, dinamik ve kurumsal bir firma olup, E-Ticaret çözümleri üzerinde çalışmalar yapıp, dijital pazarlama vb. alanlarda sizlere katkıda bulunarak, eğitimler vermekteyiz. Uygulamalarımız ise E-Ticarete başlayacak kişiler için oldukça kullanımlı olup kısa sürede büyük firmalar ile rekabet edebileceğiniz düzeye sizi çıkarmayı ilke edinmektedir.

Dinamik, Deneyimli, Yenilikçi.

  • Misyon
  • Vizyon

Kayseri'de Dijital Pazarlama sektöründe İlkeler doğrultusunda, dürüst, kaliteli hizmet sunmak

Dinamik, kurumsal ve gelişime önem veren yapısıyla, müşteri memnuniyeti odaklı,  kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek

Başarılı ekibimizin size özel olarak geliştirdiği yazılım çözümleri ile verimliliğinizi ve müşterilerinizi artırın. Siz de kazananlardan olun.
PRASOFT YAZILIM
01
100% Müşteri Memnuniyeti
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÖNEMLİ İLKE KILARAK ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ MÜŞTERİLER İLE GELİŞTİRME SAĞLAYARAK, BAKIM VE DESTEK SÜREÇLERİNDE GÜVEN VE MEMNUNİYET İLİŞKİSİNİ SÜRDÜREREK KALİTEMİZDEN TAVİZ VERMİYORUZ.
02
AR-GE Çalışmaları
HIZLA GELİŞEN TEKNOLOJİYİ PRASOFT OLARAK TAKİP EDİYOR HEM GÜNCEL KALIYOR HEM DE MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLERİ YENİLİKLERE UYGUN ŞEKİLDE GELİŞTİRİP VERDİĞİMİZ HİZMETİ DAHA KALİTELİ HALE GETİRİYORUZ.

Pratik Yazılımın Doğru Adresi.

Prasoft her zaman hız ve güvenliği ön planda tutarak PRATİK çözümler üreten yazılımın en kullanışlı halini sizlerle buluşturmaktadır…

Resimler.

PraSoft Yazılım

Yazılımın En Pratik Hali "Prasoft"

Blog.

E-Ticarette Ürün SEO’su Taktikleri Nelerdir?
E-ticaret sitelerinde en az dikkat edilen ancak belki en önemli olan şey ürün sayfalarıdır. Genel olarak web sitesi sahipleri en çok anasayfayı önemseyip diğer sayfaların düzenini askıya alırlar.
Dijital Pazarlama Kanalları Nelerdir?
Her şeyin başıdır denilebilir. İlk önceliği sitenize vermeniz gerekir bu sayede asıl vitrininizi en mükemmel hale getirmelisinidir.
E-Ticaret Nedir?
Sosyal medyanın güçlenmesi ile birlikte internet ortamındaki gelişmeler çığır açıyor. Artık hemen hemen herkesin alışverişidir

Prasoft Ayrıcalıklar Dünyasına
Hoşgeldiniz.